Společenské akce

Rok 2017

Výstava modelů ze stavebnice Lego - III. ročník

Aprílové počasí v neděli 23. dubna přímo vybízelo k zapnutí televize, pohodlnému se usazení na gauči a zakousnutí něčeho dobrého ke kávě ... anebo k návštěvě výstavy modelů ze stavebnice Lego v našem kulturním domě.

I když byla výstava pořádána již třetí rok, stále se bylo na co dívat. Letos se sešlo 11 vystavovatelů a výstavu navštívilo kolem 140 návštěvníků. No a modelů? Těch bylo nepočítaně. Od malých modýlků z několika kostiček po obry z tisíců dílků.
Na své si určitě přišli všichni, protože vystavené kousky byly opravdu z různých oblastí - hasiči, městečko s vlakem, sporťáky, technické modely, fantasy, StarWars, ... Pro každého něco. Navíc na pódiu již tradičně jezdily Lego modely na dálkové ovládání, které si mohly děti i dospělí vyzkoušet.

Během výstavy probíhala soutěž o nejlíbivější model ve dvou kategoriích. Na vítěze pak čekaly hodnotné ceny.
Ale i na ty, kteří se „na bednu” nedostali, byly připraveny drobné dárečky. Výstava velice vydařila a už se těšíme na další ročník.

Rok 2022

Pálení čarodějnic
  • Tradičně 30. dubna se konalo pálení čarodějnic. Letos jsme akci opět spolupořádali se členy OÚ tentokráte pro širokou veřejnost. I přes ne příliš teplé počasí byla účast velice hojná a akce vydařená.